O Mnie

Nazywam się Monika Nowicka-Jasińska, jestem dyplomowanym Coach'em Akademii Coachingu C-People, w trakcie procesu międzynarodowej akredytacji na poziomie Associate Certified Coach (ACC) ICF oraz trenerem mentalnym a przede wszystkim prawnikiem oraz doktorantką w Instytucie Nauk Prawnych w Polskiej Akademii Nauk, a jako aplikant adwokacki i prawnik miałam przyjemność pracować dla dużych kancelarii adwokackich oraz realizować duże przedsięwzięcia inwestycyjne.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z Prawa karnego skarbowego i gospodarczego oraz Prawa karnego materialnego i procesowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu prawa, przeprowadzone przez Uniwersytet Warszawski,  LexisNexis oraz Beck Akademia, uczestniczę również w konferencjach naukowych. Posiadam specjalizację z Prawa Lotniczego przy akredytacji Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

Ukończyłam Akademie Rezydentów Rainbow Tours a także jestem autorką książki „Kenia widziana moimi oczami” pisałam również reportaże do lokalnej gazety, jednocześnie pracując jako stewardesa. Mam przyjemność publikować artykuły z zakresu coachingu, mentoringu oraz psychologii dla portalu psychologiczno – coachingowego.

Doświadczenie w biznesie a także to zawodowe sprawiło, że zaczęłam odnosić sukcesy jako trener mentalny, wspierając nie tylko studentów, ale także doktorantów, prawników czy kadrę zarządzającą.

Pracowałam pod superwizją oraz brałam udział w szkoleniach przeprowadzanych przez uznanych trenerów w Polsce i na świecie.
Moją pasją są podróże, ale tylko te prawdziwe, bo jak ktoś kiedyś powiedział – podróże kształcą, ale tylko tych wykształconych… w życiu.
Posiadając tak szeroki wachlarz doświadczeń zarówno zawodowych, jaki i prywatnych mogę zagwarantować Tobie, że jestem odpowiednią osobą do wsparcia Twoich celów. Rozumiem czym jest wypalenie zawodowe, chęć zmiany ścieżki kariery czy motywacja do zmian na każdym aspekcie życia

Coaching oraz trening mentalny pomoże Ci wyzwolić drzemiący w Tobie potencjał, odkryjesz w sobie nowe cechy, o których nie miałeś pojęcia. Krok za krokiem zmienisz swoje nastawienie i zdobędziesz umiejętności tak bardzo potrzebne w Twoim życiu. Ograniczenia są w głowie, a Ty przekonasz się jak zauważalnie zmieni się Twoje życie.

Coaching oraz mentoring wspiera i pomaga uporać się z problemami w takich obszarach jak biznes, studia, kariera, rozwój osobisty, wspiera także obszar  życia prywatnego i pomaga pokonać problemy w związku, małżeństwie, w sferze seksualnej oraz w komunikacji.

Już dziś zakochaj się… w ŻYCIU!