Mentoring

Trening mentalny kojarzony jest głównie z osiąganiem niesamowitych sukcesów w sporcie, jednak nie sposób było nie wykorzystać tak potężnej dziedziny wiedzy w innych obszarach życia.

Pierwsza firma, problem z wyborem ścieżki zawodowej czy chęć jej zmiany, stoisz przy wyborze studiów, nie wiesz co chcesz robić w życiu, negatywne emocje, lęk przed nieznanym, traumy, problemy w życiu zawodowym, problemy w związku, a może kolejny związek Ci nie wyszedł, ciągle trafiasz na podobnych partnerów, brakuje Ci umiejętności w komunikacji,  brak Ci motywacji, a może nie wierzysz w siebie?

To są Twoje ograniczenia, ale one są tylko w Twojej głowie, nie pozwalają Ci wyjść za pewien obszar myślenia.

Dlaczego?

Bo stały się już Twoimi nawykami mentalnymi! Twoimi wyobrażeniami na pewne działanie…

Jeżeli jesteś tutaj, to znaczy, że któryś z Twoich obszarów życia nie działa tak jakbyś chciał, a więc brawo! Uczyniłeś ogromny krok – zdałeś sobie z tego sprawę, wiesz o tym! Teraz czeka Cię praca, nie będzie łatwo, ale będzie skutecznie!

Trening mentalny to naukowo udowodniona metoda, która sprawia, że potrafimy skutecznie wywierać wpływ na siebie oraz na efektywność naszego działania - a w konsekwencji na jakość naszego życia.


Moje metody pracy są dostosowane do Ciebie, to znaczy, że nie będę Cię zmuszać do korzystania z narzędzi, które być może nie są dla Ciebie, które Cię nudzą. Coaching oraz trening mentalny są dla każdego, jednak czasami spotykałam się z opiniami, że to umiejętności miękkie, że sztywne narzędzia, sama tak myślałam, dopóki nie zaczęłam trafiać na trenerów praktyków – dlatego wiem, ze zarówno coaching jak i trening mentalny potrafią zdziałać cuda, ale to Ty będziesz musiał wykonać pracę.

Wiele ludzi opowiada o swoich marzeniach, ale nic z nimi nie robią, a ja nauczę Cie działać.

Miałam kiedyś okazję pracować z jednym z lepszych trenerów w Polsce, który miał zwyczaj mówić – Chcesz być szczęśliwy ? – To bądź !

Umów się na sesje: 504 544 589 lub monikanowickacoach@onet.pl